De Opkamer

Highlights

  • Oppervlakte152 m2
  • Sfeer en uitstralingModern design & Trendy
  • Verdieping1e etage
Bekijk alle kenmerken

Over de ruimte

De moderne Opkamer zit op een bijzondere plek, tussen twee historische gebouwen in. De Opkamer verbindt daarmee het historische gedeelte van het museum met het moderne gedeelte. De zaal kan in open verbinding staan met de beneden gelegen brasserie door middel van de glazen schuifwand.

Het gebouw, de sfeer en de wisselende tentoonstellingen zorgen voor een unieke omgeving. Elke zaal heeft zijn eigen geschiedenis, kenmerken en mogelijkheden.  

Wanneer je gebruik maakt van één of meerdere van onze zalen hebben jij en je gasten vrije toegang tot de rest van het museum. Neem een bezoek aan de huidige tentoonstelling op eigen gelegenheid mee in je programma of laat je rondleiden door een van onze ervaren museumdocenten. 

Suzan.jpeg
Suzan OomenEventmanager
  • Direct in contact met de locatie!
  • Win je trouwdag tot € 10.000,-
  • Rituals cadeaukaart t.w.v. € 15,- na boeking!
Suzan.jpeg
Suzan OomenEventmanager
  • Direct in contact met de locatie!
  • Win je trouwdag tot € 10.000,-
  • Rituals cadeaukaart t.w.v. € 15,- na boeking!

Kenmerken






Ontdek meer

Statenzaal

Oppervlakte142 m2
Capaciteit10 tot 120 personen
MEMO20240613-9 (1).jpg

De Opkamer

Oppervlakte152 m2
Capaciteit10 tot 112 personen
Opkamer .jpg

Bar Brasserie Pingo

Capaciteit10 tot 350 personen
brasserie pingo.jpg