search
- Taal
Eigendomsrechten
Deze algemene voorwaarden en onze intellectuele eigendomsrechten zijn van toepassing op alle overeenkomsten en diensten aangeboden door High Profile LocatiesāÆB.V. te Amsterdam.
- Het aanbieden van, vragen om of plaatsen van fotoās waarop het auteursrecht of portretrecht van iemand anders rust is niet toegestaan.
- Teksten en/of fotoās van derden mogen niet worden gebruikt zonder toestemming van de rechthebbende.
- Het is niet toegestaan om beschermde namen of logoās van bedrijven in advertenties te gebruiken. Gebruik alleen de naam van het bedrijf dat het door jou geadverteerde object fabriceerde of produceerde, indien toegestaan door het bedrijf in kwestie.
- Het is niet toegestaan een disclaimer op te nemen met betrekking tot de echtheid of legaliteit van het object welke je aanbiedt. Adverteerders dienen zich ervan te vergewissen dat hun fotoās authentiek zijn alvorens ze aan te bieden. Als je twijfelt over de authenticiteit van een object, biedt het dan niet aan.
- Indien er schade of financiĆ«le sancties ontstaan als gevolg van het onrechtmatig plaatsen van materiaal van een derde partij, draagt Toptrouwlocaties B.V. of ƩƩn van onze andere labels hier geen verantwoording voor. āÆ