Landgoed Robacher's Watermolen

  • Loctie en omgeving
    Aan het water & Bosrijke omgeving
  • Capaciteit
    12-400 personen
  • Sfeer en uitstraling
    Landelijk & Romantisch
  • 5 ruimtes

Over

Wanneer je de oprijlaan opkomt voelt u het al: Landgoed Robacher’s Watermolen is geen gewone locatie.

Van een informele bruiloft op een bijzondere locatie tot een sprookjesachtige bruiloft met alles er op en er aan. Bij Landgoed Robacher’s Watermolen kunnen jullie samen met onze ervaren medewerkers de gehele dag op 1 locatie óf een deel van jullie bruiloft bij ons organiseren. 

Op onze website vinden jullie meer foto's, uitgebreide informatie en kunnen jullie zelfs al een offerte voor jullie dag maken. We nodigen jullie graag uit om onze locatie zelf te ervaren.

Locatie
Het Landgoed bestaat uit twee zelfstandige gebouwen: Het Landhuis en De Herenkamer & Hofstede.

Het is mogelijk om een van deze mooie trouwlocaties te gebruiken voor jullie bruiloft of combineer ze met elkaar. Jullie kunnen de gehele dag op één locatie vieren wat niet alleen de reistijd voor jullie gasten vermindert maar tevens jullie, als bruidspaar, meer rust op de dag zelf geeft.

Het is ook mogelijk om alleen een receptie, diner en/of feestavond bij ons te vieren. Op deze pagina vertellen wij jullie graag meer over onze mooie locatie en de vele mogelijkheden die wij jullie kunnen bieden!

Trouwen bij Robacher
Landgoed Robacher’s Watermolen is een officiële trouwlocatie van de gemeente Medemblik, er kan zowel binnen als buiten getrouwd worden.

Styling en decoratie
Vanaf het moment dat de locatie bekend is beginnen de ideeën over de decoratie vorm te krijgen. Familie en vrienden willen graag helpen en er moeten veel keuzes worden gemaakt. Bij Landgoed Robacher’s Watermolen hebben jullie 3 mogelijkheden om jullie bruiloft op onze trouwlocatie mooi aan te kleden, namelijk: alles zelf decoreren, een combinatie van eigen decoraties en losse decoraties van ons of laat alles door ons verzorgen.

Feestavond
Van gezellig borrelen op het terras of bij de enorme openhaard tot een bruisend dansfeest met DJ of band. Bij Robacher’s Watermolen kunnen jullie je feestavond op jullie manier aankleden, wij denken graag mee!

Kinderen welkom
Landgoed Robacher’s Watermolen is een kindvriendelijke locatie. Zo zijn er diverse speelmogelijkheden aanwezig en hebben we kinderprogramma’s. 

Wij nodigen jullie graag uit voor een rondleiding en het doorspreken van jullie wensen voor deze bijzondere dag!

Faciliteiten

Uitstekend voor

  • Barbecue
  • Ceremonie
  • Diner
  • Feest
  • Fotoshoot
  • Ontvangst
  • Receptie

Algemene faciliteiten

  • Binnenplaats
  • Buiten trouwen mogelijk
  • Buitenruimte(n)
  • Exclusief te huur
  • Lift aanwezig voor alle verdiepingen
  • Omkleedruimte
  • Overdekte buitenruimte(n)
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Rolstoeltoegankelijk toilet
  • Speeltuin
  • Terras
  • Tuin

Culinaire mogelijkheden

  • Barbecue mogelijk
  • Foodtrucks mogelijk
  • Restaurant aanwezig

Duurzaamheid

  • Ledverlichting
  • Overbodig voedsel gaat naar de voedselbank

Entertainment

  • Achtergrondmuziek buiten toegestaan tot 23:00
  • Band toegestaan
  • Complete DJ set aanwezig
  • DJ toegestaan
  • Feest binnen mogelijk tot 01:00
  • Niet beschikbaar:Feest buiten mogelijk
  • Geluidslimiet
  • Microfoons aanwezig

Overige faciliteiten

  • Niet beschikbaar:Aanmeren op locatie mogelijk
  • Niet beschikbaar:Auto's kunnen naar binnen
  • Niet beschikbaar:Bereikbaar per watertaxi
  • Eigen parkeergelegenheid - 160 parkeerplaatsen aanwezig op de locatie
  • Honden toegestaan
  • Hotels in de buurt op 30 minuten loopafstand
  • Niet beschikbaar:Laadpalen voor elektrische auto’s
  • Niet beschikbaar:Mobiele laadpalen beschikbaar op aanvraag
  • Omkleedruimte
  • Parkeren in nabije omgeving mogelijk
  • Niet beschikbaar:Shuttle service beschikbaar
  • Speeltuin
  • Niet beschikbaar:Vrachtwagen(s) kunnen naar binnen
M NijmanEigenaar
  • Direct in contact met de locatie!
  • Win je trouwdag tot € 10.000,-
  • Rituals cadeaukaart t.w.v. € 15,- na boeking!
M NijmanEigenaar
  • Direct in contact met de locatie!
  • Win je trouwdag tot € 10.000,-
  • Rituals cadeaukaart t.w.v. € 15,- na boeking!

Binnenruimtes

Landhuis

Capaciteit
12 tot 300 personen

Herenkamer

Capaciteit
12 tot 60 personen

Hofstede

Capaciteit
12 tot 130 personen

Buitenruimtes

Watermolenterras

Oppervlakte
360 m2
Capaciteit
12 tot 100 personen

Herenkamer en hofstede terras

Oppervlakte
500 m2
Capaciteit
12 tot 120 personen

9,3 (31 beoordelingen)

Bekijk alle beoordelingen

De totaalscore wordt gebaseerd op meerdere bronnen. Dit kan afwijken van de getoonde beoordelingen.

  • Uitstraling
    9,4(31)
  • Prijs/Kwaliteit
    8,9(31)
  • Eten en Drinken
    9,3(30)
  • Locatie
    9,5(30)
  • Parkeren
    9,8(30)
  • Service
    9,1(30)
  • Offertetraject
    8,8(30)
  • Overnachting
    10(1)

Foto's van bezoekers

IMG_8650.jpeg
IMG_7980.jpeg
IMG_8109.jpeg
3bcd67f5-9a00-48b5-b0df-2a257c1bfa0c.jpeg
e239186d-4cf5-4066-9221-bc9e7e85851a.jpeg
celebrate-1749557365031.JPG
Stef
10

Een mooie, verrassende, bijzondere en sprookjesachtige locatie wat zowel bij het bruidspaar als bij de gasten indruk maakt.

Wij hebben een fantastische bruiloft gehad op Landgoed Robacher’s. Wij hebben alleen maar positieve reacties ontvangen van onze gasten. Niets is teveel voor Mick en het personeel. Er wordt meegedacht, bijna alles is mogelijk, mooie en sfeervolle aankleding, we hebben heerlijk gegeten en zowel jong als oud raakt niet uitgesproken over de locatie.

Ruben
10

Fantastische locatie met een fantastische eigenaar!

Poeh ik weet niet waar ik moet beginnen. Maar onze dag was écht perfect. Zelf ben ik vrij nerveus aangelegd en Mick van Robacher's Watermolen heeft alles tot in de puntjes geregeld. Mick en zijn collega's zijn goed bereikbaar en ook informeel. Staan elke dag voor je klaar als je vragen hebt. Op de dag zelf loopt alles perfect en kan je écht genieten. Prachtige locatie, budget vriendelijk en fijne ervaring!

Juliëtte
10

Een droomlocatie!

Wij zijn 8 mei dit jaar getrouwd op Landgoed Robacher's Watermolen. Vanaf het moment dat we het parkeerveld opreden was het al een sprookjesachtige ervaring. Naast dat het landgoed echt in ieder opzicht PRACHTIG is, ook ontzettend goed geholpen door Mick en het overige personeel. Over alles werd meegedacht. We zouden het voor geen goud ergens anders hebben willen doen.

Chantal
10

Het kon niet beter!!

Wauuuuwww! Mijn man en ik zijn op 24 mei op dit prachtige landgoed getrouwd. Dikke complimenten naar Mick en zijn team! Het contact tussen Mick en ons was erg goed. Ik kon met elke vraag bij hem terecht en hij dacht goed mee. Helaas op de dag zelf hadden wij regen, maar Mick en zijn team zorgde ervoor dat wij genoeg alternatieven aangeboden kregen nog op de dag zelf! Iedereen onwijs bedankt! Deze dag kon niet beter!!

Locatie en omgeving

Vraag & antwoord

Hier vind je praktische informatie over de locatie.