Bij de Engel
Highlights
- Locatie en omgevingAan het water & Midden in de natuur
- Capaciteit5-150 personen
- Sfeer en uitstralingLandelijk & Romantisch
- 6 ruimtes
Over de locatie
Trouwen Bij de Engel– sfeervolle trouwlocatie met wijngaard
Jullie trouwdag op één sfeervolle locatie
Bij de Engel vieren jullie de trouwdag van ceremonie tot laatste dans. Binnen en buiten wisselen elkaar af, terwijl eten en gastvrijheid de dag verbinden. Aan de rand van Dodewaard vinden jullie verschillende plekken voor ieder moment. Zo krijgt jullie bruiloft vanzelf een ontspannen en feestelijk verloop.
Trouwlocatie in Dodewaard voor ceremonie, diner en feest
Bij de Engel is een veelzijdige trouwlocatie aan de rand van Dodewaard. Jullie kunnen hier de ceremonie, borrel, lunch, diner en het avondfeest combineren. Trouwen kan bijvoorbeeld in de wijngaard, gevolgd door een borrel op het terras. Voor het diner en feest zijn verschillende binnenruimtes beschikbaar. De locatie is geschikt voor zowel kleinere als grotere gezelschappen.
Waarom trouwen Bij de Engel?
Een trouwdag bestaat uit verschillende momenten. Bij de Engel hoeven jullie daarvoor niet steeds naar een andere locatie.
De dag kan rustig beginnen met een ceremonie tussen het groen van de wijngaard. Na het jawoord verplaatsen jullie je met de gasten naar het terras. Daar is tijd voor felicitaties, een glas bubbels en de eerste verhalen over de ceremonie.
Later schuiven jullie aan voor een lunch of diner. Zodra de avond begint, kan de sfeer veranderen. Tafels maken plaats voor muziek, proosten en dansen in het restaurant. Zo blijft iedereen samen en ontstaat er rust in jullie dag.
Ruimtes voor ieder moment van jullie bruiloft
De verschillende plekken Bij de Engel geven jullie vrijheid bij de invulling:
- ceremonie tussen het groen van de wijngaard
- terras voor een lunch, borrel of feestelijke toost
- Engeltjesbar voor een gezellige en informele borrel
- De Deel voor een feestelijke bijeenkomst
- restaurant voor diner, feest en dansavond
- verschillende mogelijkheden voor kleine en grotere gezelschappen
Samen bekijken jullie welke ruimtes het beste bij de gasten en planning passen.
Van het jawoord tot het laatste dansje
Stel je voor. Jullie gasten komen aan en zoeken rustig hun plek in de wijngaard. Het geroezemoes verstomt en de ceremonie begint.
Na het jawoord hoeft niemand in de auto te stappen. Jullie wandelen samen naar het terras. Drankjes worden ingeschonken, hapjes verschijnen op tafel en de eerste felicitaties volgen.
Daarna is er alle tijd om samen te eten. Misschien kiezen jullie voor een uitgebreid diner aan tafel. Liever een lossere sfeer? Dan kan een walking dinner of barbecue beter bij jullie dag passen.
Wanneer het buiten donkerder wordt, gaat de bruiloft binnen verder. Muziek klinkt door het restaurant en de eerste gasten zoeken de dansvloer op. Zo groeit de dag vanzelf van een intieme ceremonie naar een feestelijke avond.
Eten dat aansluit bij jullie trouwdag
Eten vormt vaak één van de momenten waarop iedereen echt samenkomt. Daarom denken de chefs van Bij de Engel mee over een culinaire invulling die bij jullie wensen past.
Dat kan uitgebreid of juist informeel zijn. Denk aan een feestelijke lunch na de ceremonie, een walking dinner tijdens de avond of een barbecue met jullie gasten.
Ook een uitgebreid diner en luxe borrelhapjes behoren tot de mogelijkheden. Zo sluit het eten aan op het ritme en de sfeer van jullie trouwdag.
Persoonlijk samengesteld Bij de Engel
Geen trouwdag verloopt precies hetzelfde. Daarom stellen jullie Bij de Engel zelf de verschillende onderdelen van de dag samen.
Jullie bespreken vooraf hoe de ceremonie, borrel, het diner en feest elkaar opvolgen. Daarbij kan ook worden gekeken welke ruimtes en culinaire mogelijkheden het beste aansluiten.
Die combinatie van binnen- en buitenplekken geeft jullie ruimte om een dag te creëren die echt bij jullie past.
Kom de sfeer van Bij de Engel ervaren
Een trouwlocatie kies je niet alleen vanaf een foto. Je wilt de wijngaard zien, over het terras lopen en ervaren hoe de verschillende ruimtes aanvoelen.
Plan een bezichtiging bij De Engel of vraag direct een offerte aan via het formulier aan de rechterzijde. Dan bespreken jullie samen hoe jullie trouwdag in Dodewaard eruit kan zien.
