"Bij de Kloosterhoeve heerste er een goede sfeer en hebben we een fijne bruiloft gehad. Ze stonden open voor onze suggesties en ook de gasten vonden het een erg fijne locatie. Zowel de receptie, het burgerlijk huwelijk als het diner hebben we hier gehouden. Het diner was verrassend en origineel en over het geheel genomen erg lekker. De gasten met speciale dieetwensen werden ook goed en met zorg bediend. Ook fijn dat we iets onder de begroting uitkwamen, ten teken dat ze daar een reële inschatting van maken. Een aanrader om daar te trouwen!""
Kloosterhoeve
- Location and surroundingsCity center & In the countryside
- Capacity2-350 persons
- Atmosphere and appearanceRural
- 5 spaces
About
Facilities
Suitable for
- Barbecue
- Ceremony
- Dinner
- Festival wedding
- Party
- Photo shoot
- Private dining
- Welcome reception
General facilities
- Courtyard
- Covered outdoor space(s)
- Outdoor space(s)
- Terrace
Culinary options
- Barbecue possible
- Private dining possible
- Restaurant present
Sustainability
- Food waste is prevented
- LED-lights
- Local catering
Technical facilities
- Basic AV set
Entertainment
- Background music outside allowed until 23:00
- DJ Allowed
- Microphones available
- Music band allowed
- Party inside possible until 01:00
- Party outside possible until 23:00
- Plug and play system for live music available
- Stage available
Other facilities
- Unavailable:Cars can be driven inside
- Changing room
- Charging stations for electric cars - 8 charging stations available
- Dogs allowed
- Hotels nearby within 2 minutes walking distance
- Unavailable:Mooring on site possible
- Parking nearby possible
- Private parking space - 25 parking spaces on site
- Direct contact with the venue!
- Direct contact with the venue!
Indoor Spaces
8.8 (12 reviews)View all reviews
The overall score is based on multiple sources. This may differ from the reviews shown.
Mooie locatie met een relaxte sfeer! Vriendelijke, nette en vakkundige bediening. Wij hoefden nergens naar om te kijken. Er wordt goed geluisterd naar je wensen en op de dag zelf is alles tiptop in orde!"
Als ze regen voorspellen met misschien later zon en de locatie durft toch alles buiten op te zetten is dat TOP! Als dan de zon doorbreekt op het moment dat je 'down the isle' loopt kan het niet mooier. De bediening was geweldig en super vriendelijk, niks was te gek, het eten (een 6 gangen walking dinner voor 100 personen) super super lekker en bovenal de sfeer ultiem relaxt. We hebben ontzettend genoten van de mooiste dag van ons leven!"
Het was een perfecte dag op de perfecte locatie! Alles tot in de puntjes geregeld! Goed naar onze wensen geluisterd, en leuke gezellige gesprekken gehad! Alles is mogelijk! Echt heel fijn! De styling en bediening waren geweldig! Alle gasten in de leeftijd van 5-80 jaar hebben het heerlijk gehad! De DJ heeft een leuk feestje gebouwd! Echt een 10 voor alles! Wij raden iedereen aan om bij De Kloosterhoeve jullie bruiloft te vieren!"