Vraag geheel vrijblijvend een prijsindicatie aan bij Tuin de Lage Oorsprong:
‘Dit is Italië’ wordt er vaak geroepen als iedereen aan lange tafels onder de berceau zit. Als jullie gasten via het eeuwenoude beekdal de tuin betreden wanen ze zich in een groen sprookje. ‘Waar zijn we beland?’ is een veel gehoorde kreet als ze door het tuinhekje binnen komen.
Tuin de Lage Oorsprong is een unieke, groene oase. Aan styling hoeven jullie niets te doen, de overvloedige rozenberceau en de wit bloeiende passiflora in de kas maken het plaatje helemaal af. Deze pure, groene schoonheid maakt dat jullie gasten zich vooral relaxed voelen. Bij mooi weer kunnen jullie exclusief gebruik maken van het hart van de tuin: het amfitheater, de berceau, het terras bij de vijver met de fraaie kas. Als je in het amfitheater onder de grote bomen het ja-woord geeft hoor je de beek uit het grothuisje klateren. Is het niet mogelijk om buiten te trouwen? Dan biedt de kas een ijzersterk back-up plan. Vanuit de kas heb je een prachtige uitzicht over het glooiende landgoed, het groen binnen en buiten de kas geeft een optimale ‘natuur-ervaring’.
Na de ceremonie doet iedereen zich tegoed aan taart & bubbels op landelijke tafels naast de vijver. Een heerlijk plek waar kinderen met bootjes spelen, volwassenen genieten van de schaduw onder de grote bomen of zich juist koesteren in de zon. Met lekkere hapjes en drankjes is het dan proosten op jullie geluk. Onze cateraars koken puur en werken uitsluitend met duurzame producten. Met hen kun je heerlijke hapjes samenstellen en die vervolgens informeel of formeel laten opdienen. Lekker los rond de vijver of juist aan de lange tafel met de flessen wijn op tafel. Juist ja, net Italië, maar dan wel in Nederland!
Nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden? Dan ontvangen we jullie graag met een (h)eerlijke kop koffie in de tuin om alles te bespreken.
Tuin de lage Oorsprong (TLO) is een prachtige, ommuurde tuin gelegen op de stuwwal van een eeuwenoud landgoed. Het landschap is on-Nederlands heuvelachtig, bij helder weer kijk je vanuit de tuin zo Duitsland in. Deze tuin is goed te bereiken via de A12 of A50, centraal gelegen tussen Ede en Arnhem.
tot 150
Bekijk
Op dit moment zijn er geen actuele beoordelingen.
Thessa & Roeland
Trouwdag 20 oktober 2020
10,0