Trouwen aan het water bij een officiële trouwlocatie?
Bij Restaurant Havenrijk in Uitgeest meren jij en je aanstaande aan met een boot terwijl al jullie gasten op je staan te wachten. Geef elkaar het ja-woord in het trouwprieel op het terras omgeven door het natuurgebied én de haven waar maar liefst 450 boten aangemeerd liggen!
Na de huwelijksceremonie en het aansnijden van de bruidstaart op het terras kunnen jullie je gasten trakteren op een boottocht met een rondvaartboot over het meer en de kanalen. Bij terugkomst staat er in het restaurant of op het terras een heerlijk diner klaar, gevolgd door een feest met tot wel 275 personen!
Restaurant Havenrijk is door de gemeente benoemd tot officiële trouwlocatie. Het restaurant aan het Uitgeestermeer heeft twee verschillende zalen (waar wij geen huur voor vragen) waar live muziek mogelijk is, beide met eigen bar. Doordat het restaurant direct aan het meer ligt zijn er diverse mogelijkheden voor activiteiten zoals skûtsjesilen, zeilen, of een rondvaart.
Wil jij weten wat de mogelijkheden zijn voor jullie bruiloft? Plan dan een bezichtiging of vraag meer informatie aan!
Zaaloverzicht | Aantal personen | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Naam zaal | m2 | ceremonie | receptie | diner | feest | |
Restaurant boven | 180 | 100 | 120 | 65 | 100 | |
Restaurant beneden | 225 | 140 | 180 | 80 | 160 | |
Terras | 150 | 100 | 100 | 60 | - |
Gemiddelde score
0 beoordelingen
Thamar Vas
Trouwdag 10 augustus 2016
10,0
Isa de Bruin
Trouwdag 10 september 2015
9,6
Wim van Geenhuizen
Trouwdag 31 augustus 2012
7,6
In de winter kan er voor de deur van het restaurant worden geparkeerd en in de zomer op een grote parkeerplaats vlakbij het restaurant. Het parkeren is gratis.