Over ons

 

Ons team

Toptrouwlocaties:

Ronnie Witjes Ronnie Witjes
Co-Owner

ronnie@locaties.nl
Oscar Krechting Oscar Krechting
Co-Owner

oscar@locaties.nl
       
Wietske van der Werff Wietske van der Werff
Accountmanager

wietske@toptrouwlocaties.nl
Charly le Noble Meijer Charly le Noble
Accountmanager

charly@toptrouwlocaties.nl
Laura van den Berg Laura van den Berg
Locatieadviseur

laura@toptrouwlocaties.nl
Aranka Spanjaard Aranka Spanjaard
Accountmanager

aranka@toptrouwlocaties.nl
Anouk Meijer Anouk Meijer
Locatieadviseur

anouk@toptrouwlocaties.nl
Nikki van Deijl Nikki van Deijl
Reserveringen & administratie


nikki@toptrouwlocaties.nl
Ester van der Veen Ester van der Veen
Content Creator & Brand Manager


ester@toptrouwlocaties.nl

Adres gegevens

Toptrouwlocaties bv
Franz Zieglerstraat 34AB
1087 HN Amsterdam

Uw trouwlocatie op deze site?

Klik hier voor meer informatie en om uw locatie aan te melden.

"De ideale trouw- en/of feestlocatie vinden was nog nooit zo gemakkelijk"
Toptrouwlocaties.nl is een onderdeel van High Profile Locaties bv | High Profile Locaties bv heeft ook de sites Weddingplanner.nl, Locaties.nl, GreaterVenues.com  en Inspirerendelocaties.nl